top of page
بالا

قدم​ به ​قدم به خشونت خانگی پایان می ​دهیم

سخاوت افرادی مانند شما به A Safe Place کمک می​ کند تا از هزاران فرد و خانواده​ که اغلب در نیمه‌های شب، تنها و ترسان به ما پناه می‌آورند، محافظت کند.

 

لطفاً به ما کمک کنید تا از افراد نیازمند حمایت کنیم.

مأموریت ما

مأموریت ما در A Safe Place این است که با تأمین منابع لازم و پناهگاهی امن برای قربانیان، بازماندگان و فرزندان آن​ها، خشونت خانگی را کاهش دهیم و از​طریق کمک​​ رسانی و آموزش جمعیتِ درمعرض خطر و جوامع مختلف، چرخه خشونت را در هم بشکنیم.

داستان بازماندگان

تماس با ما

خط اصلی

تماس ​های اضطراری در 24 ساعت شبانه​ روز و 7 روز هفته

نقشه گوگل

چه سؤالی دارید؟

با تشکر برای ارسال!

تماس با ما
پناهگاه 24 ساعته ویژه شرایط بحرانی

برنامه ​های 24 ساعته ویژه شرایط بحرانی

ما برای حفظ ایمنی شما اینجا هستیم

مشاوران ما همیشه ازطریق خط تلفن 24 ساعته ویژه شرایط بحرانی دردسترس هستند. آن​ها می​ توانند خدماتی مانند مشاوره بحران، اطلاعات مربوط به خشونت خانگی و ارجاع به سازمان​ های سراسر «منطقه خلیج» (Bay Area) را به شما ارائه دهند. اگر در شرایط خطر فوری قرار دارید، با پلیس تماس بگیرید. خدمات مشاوره در​زمینه شرایط بحرانی، ارجاعات و ارائه اطلاعات مربوط به خشونت خانگی و خدمات موجود برای قربانیان و بازماندگان خشونت خانگی.

پناهگاه اضطراری

پناهگاه اضطراری ویژه بازماندگان بزرگسال خشونت خانگی و فرزندان آن​ها به صورت برنامه اسکان در مسافرخانه و پناهگاه مسکونی ارائه می ​​شود. خدمات پشتیبانی شامل مدیریت پرونده، گروه​​ های پشتیبانی، خدمات سلامت روان، حمایت حقوقی/قضایی و خدمات اجتماعی و خدمات CalWORKs است. نیازهای اساسی شامل وعده ​​های غذایی، پوشاک، لوازم بهداشتی فراهم می ​​شوند و ارجاعات لازم برای دریافت کمک در​زمینه نیازهای فوری پزشکی ارائه می ​​شود.

 

حمل و ​نقل اضطراری

خدمات حمل ​و نقل اضطراری به ​صورت روزانه و 24 ساعته برای انتقال قربانیان خشونت خانگی و فرزندان آن​ها به پناهگاه​ ها یا دیگر مکان​ های امن و مناسب ارائه می​ شود.

 

غذا و لباس اضطراری

اهداکنندگان ما ملزومات اساسی مانند غذا، لباس و لوازم بهداشتی را تهیه می​ کنند که درطول اقامت خوابگاهی به هر فرد داده می ​شود. می​ توانید لوازم اضطراری غیرنقدی را در اینجا و ازطریق برنامه هدیه Target ما اهدا کنید.

 

خدمات پزشکی و اجرای قانون

ما خدمات امداد تلفنی را به سازمان ​های اجرای قانون (فقط در محدوده خدماتی) که ارائه​ دهنده خدمات اضطراری به قربانیان خشونت خانگی هستند ارائه می ​دهیم.

همچنین، به مددکاران اجتماعی و کارکنان بخش پزشکی درباره خشونت خانگی آموزش می​ دهیم.

 

سلامت روان و آسیب روانی

ASP مشاوره فردی و خانوادگی را ازطریق خط تلفن 24 ساعته ویژه شرایط بحرانی ارائه می ​دهد. ما خدمات حرفه​ ای وکالت و مشاوره گروهی و فردی را ارائه می​ دهیم. ما ازطریق برنامه​ های درمانی فردی و هدف​گرا، به وضعیت روانی مراجعه کنندگان رسیدگی می​ کنیم. در این برنامه خدمات وکالت به هر مراجعه​ کننده ارائه می ​شود.

برنامه ویژه کودکان

برنامه​​ ریزی ویژه کودکان به​ صورت فعالیت​ در محل انجام می​​ شود. فعالیت​​ های برنامه، هم​​زمان با مداخلاتی ارائه می​​ شود که برای مادر انجام می شود. همچنین، مشاوره حرفه​ ای متناسب با سن به کودکان ارائه می ​شود و جلسه​ های درمان فردی و خانوادگی در محل سکونت خانواده ​ها برگزار می ​شود. درمانگران به ​​طور مستقیم با خانواده ​​هایی که از خشونت خانگی آسیب دیده​​ اند کار می​​ کنند و محیطی درمانی برای آن​ها فراهم می​​ سازند.

 

​آماده باشید

 

اگر احساس خطر می​ کنید و فکر می​ کنید باید خیلی سریع از خانه خارج شوید، روش ​های آماده​ سازی در اینجا ارائه شده است.

 

در شرایط اضطراری سعی کنید با موارد زیر تماس بگیرید:

 • پلیس

 • خدمات امداد پزشکی

 • خط تلفن مستقیم 24 ساعته ما

 

همچنین، می ​توانید با افراد زیر تماس بگیرید:

 • یکی از اعضای خانواده

 • یکی از دوستان

 • یکی از دوستان

 • همسایه

 

آیا به فکر ترک خانه ​ای هستید که در آن با خانواده خود زندگی می​ کنید؟ از قبل برنامه ​ریزی کنید. شماره خط تلفن ویژه شرایط بحرانی ما را بدانید. نشانی پناهگاه ویژه قربانیان خشونت خانوادگی یا دیگر مکان​ های امن را بدانید. مدارک مهم خود را در یک کیف بگذارید و آن را مخفی کنید. این​ها فهرست مواردی هستند که باید در کیف بگذارید.

 • پول

 • گواهی​(های) تولد

 • کلیدهای خانه یا اتومبیل

 • کارت(های) تأمین اجتماعی

 • گواهینامه رانندگی

 • گذرنامه(ها)

 • کارت اتومبیل

 • کارت ​های اعتباری

 • کارت(های) سبز (کارت اقامت دائم)

 • دفترچه نشانی​ های ضروری

 • داروها/سوابق پزشکی کودکان

 • کارت بیمه پزشکی

 • سایر موارد

 

در شرایط اضطراری:

 • همراه با فرزندان خود، بلافاصله از آن موقعیت دور شوید.

 • اگر جایی برای رفتن ندارید، با یکی از پناهگاه ​های زنان آسیب​ دیده تماس بگیرید.

 • با پلیس به شماره تلفن 911 تماس بگیرید یا به نزدیك​ترین اداره پلیس مراجعه كنید.

 • فرم گزارش پلیس را پر کنید.

 • اگر صدمه دیده ​اید، به پزشک مراجعه کنید. گزارش پزشکی و نام شخصی را که شما را معالجه می​ کند بگیرید.

 • ما می ​توانیم به شما کمک کنیم تا قرار منع موقت بگیرید.

 • برای گرفتن قرار منع، لازم نیست که اقامت قانونی داشته باشید یا متأهل باشید.

پایان دادن به سوء استفاده شریک زندگی

ما در تمام حوزه ​های جامعه، کارهای مهمی درراستای ترویج و تبلیغ دلایل پایان دادن به سوء استفاده از شریک زندگی انجام می ​دهیم:

سیاست

ما از کارزارهایی حمایت می​ کنیم که به ​دنبال تصویب قوانین جامع ایالتی و فدرال و همچنین معرفی موضوعاتی که بازماندگان و خانواده ​های آن​ها را تحت​ تأثیر قرار می​ دهد هستند

 

انتشار اطلاعات

ما از نمایه عمومی و رسانه​ های اجتماعی خود برای ترویج و تبلیغ دلایل پایان دادن به سوء استفاده از شریک زندگی و خشونت خانگی استفاده می​ کنیم و تلاش می​ کنیم کالیفرنیایی عاری از خشونت بسازیم که خشونت خانگی در آن جایی ندارد.

خدمات سلامت روان جامعه

سلامت روان جامعه

مراقبت​ های سلامت روان بسیار حیاتی است

سلامت روان جامعه

مشاوره حرفه ​​ای به قربانیان خشونت خانگی ارائه می ​​شود. خدمات مشاوره فردی و گروهی برای مردان، زنان، نوجوانان و کودکان موجود است. خدمات مداخله در بحران، مشاوره و ارزیابی بحران به افرادی که برای دریافت پشتیبانی به مرکز مشاوره اجتماعی ما مراجعه می​​ کنند ارائه می​​ شود.

اهدا کردن

همین حالا اهدا کنید

سخاوت افرادی مانند شما به A Safe Place کمک می​ کند تا از هزاران فرد و خانواده​ محافظت کند.

از توجه شما سپاسگزاریم.
لطفاً تمام اطلاعات زیر را پر کنید:

درباره موارد اهدایی

درمورد قربانیان خشونت خانگی که به A Safe Place می ​آیند، قرار گرفتن در​معرض خشونت و سوءاستفاده باعث تضعیف شدید وضعیت سلامتی آنها شده است، وضعیتی که اگر به​ درستی موردتوجه قرار نگیرد اغلب منجر به مرگ می شود. برای این قربانیان، هیچ مداخله سلامتی حیاتی ​تر و ضروری​ تر از مداخله، حمایت و امید ارائه​ شده ازسوی A Safe Place وجود ندارد.

 

A Safe Place هر سال به بیش از 200 قربانی خشونت خانگی کمک می​ کند و برای جلوگیری از خشونت در آینده، خدمات آموزش، مشاوره و پشتیبانی را به هزاران قربانی دیگر ارائه می ​دهد. حدود نیمی از بودجه A Safe Place از منابع دولتی که به خدمات تأییدشده اختصاص داده شده است تأمین می ​شود و نیمی دیگر ازطریق افراد متعهد و سرمایه​ گذاران و بنیادهای علاقه​ مند تأمین می​ شود. A Safe Place روی این حمایت مالی حساب می​ کند و از بابت آن سپاسگزار است.

تاریخچه ما

تاریخچه

بازگشت به سال 1976...

در سال 1976 گروهی از زنانی که در سان​فرانسیسکو کار می​ کردند، دور هم جمع شدند تا درمورد نیاز فوری به تأسیس پناهگاهی در «خلیج شرقی» کاری انجام دهند. یک سال پس ​از آن، آن​ها A Safe Place (ASP) را در اوکلند تأسیس کردند. این مکان فقط ازسوی افراد داوطلب اداره می​ شد و آن​ها یک خط تلفن ویژه شرایط بحرانی ایجاد کردند تا اطلاعات و مشاوره بحران را به زنان آسیب ​دیده و فرزندانشان ارائه دهند. حقوق کارکنان دائمی ازطریق بودجه بنیادها، اهداکنندگان مستقل و شرکت​ ها تأمین می ​شد.

 

در سال 1980، به ​لطف حمایت محلی در رسانه​ ها، که به تبلیغ کردن نیاز به بودجه کمک کرد، یک اهداکننده ناشناس به ASP کمک کرد تا پناهگاه خود را با ظرفیت اسکان 20 زن و کودک خریداری کند. امروز، باوجود کاهش شدید بودجه، ASP همچنان به برنامه ​ریزی و ارائه خدمات خود ادامه می ​دهد تا از همه قربانیان خشونت خانگی یا سوء استفاده شریک زندگی محافظت کند. لطفاً به هر طریقی که می ​توانید، از کار ما پشتیبانی کنید.

bottom of page